NABÍZÍME KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
VŠECH OTÁZEK BEZPEČNOSTI

Logo
Nase sluzby

S L U Ž B Y

Analýzy bezpečnostních rizik - Bezpečnostní poradenství

Přímo na klíč vyhodnotíme bezpečnostní rizika Vašeho projektu.
Ať jde o zabezpečení rodinného domu, zajištění převozu osob či financí, příprava rodinné dovolené v zahraničí, ostrahu prodejny či nastavení bezpečnosti na hudebním festivalu nebo společenské akci, dokážeme Vám připravit adekvátní řešení formou dané analýzy a případně i následně realizovat.

Safety management

Safety management aneb řízení bezpečnosti je služba, kdy klientovi připravíme na klíč eventovou akci či jiný projekt a nastavíme pravidla pro bezpečný a bezproblémový průběh této akce. Akci řídí a dohlíží zkušený security manager. Zároveň jsme schopni nabídnout (pronajmout) security managera pro řízení Vašeho projektu.

Event security

Na tomto poli aktivně působíme a díky bohatým zkušenostem se snažíme nastavit laťku kvalitní služby pro pořadatele hodně vysoko. Náš team prošel veškerým typem event security, z našich řad vyšlo mnoho skvělých guardů a supervizorů pro zajištění kulturních, sportovních a společenských akcí. Jsme schopni v současnosti nabídnout kvalitní službu s přidanou hodnotou. Navíc jsme schopni zajistit profesionální zdravotnický dohled na dané akce včetně sanitních vozů a potřebného vybavení.

Film security

V této sekci se nám podařila spolupráce s mnoha úspěšnými tituly. Základem naší kvalitní služby je funkční spolupráce se štáby a schopnost flexibility a improvizace. Dokonalá sounáležitost se štáby a bohatá zkušenost našich manažerů a dalšího personálu z nás činí v této branži spolehlivým partnerem.

Fotbal security

Aktivně se podílíme na zajištění fotbalových utkání. Studium a analýzy přístupu a chování fans, které jsou výsledkem 15-ti letého sběru a vyhodnocování informací v dané problematice, z nás nyní dělají jednu z nejlépe připravených společností na ostrahu fotbalového zápasu. Tuto sekci vede vybraný specialista fotbal security.

Detektivní služby

Mezi jednu naši specializaci patří také služba soukromých detektivů. Pro naše klienty diskrétně zajistíme požadované informace. Během řady let, po které tuto činnost vykonáváme, jsme získali nespočet zkušeností, které nám pomáhají řešit věci pro Vás neřešitelné. Dokážeme zjistit, jestli je Vám partner/partnerka nevěrný/á, zda vás Váš zaměstnanec podvádí a okrádá firmu a pod… Navíc Vám poradíme další postup.

Ochrana osob

Bodyguarding provádíme s vybraným týmem, který se určuje dle požadavku klienta či dle charakteristiky a povahy zadaného úkolu. Lidé v týmu mají výcvik sebeobrany, taktiky, psychologie a povolení držet střelnou zbraň. Součástí osobní ochrany klienta je často používaná podpůrná služba – analýza bezpečnostních rizik. Službu osobní ochrany zajišťujeme nejlépe na klíč, z důvodu vlastního ujištění, že pro bezpečí klienta děláme maximum.

Doprovody a převozy

Jako doplňkovou službu nabízíme našim klientům bezpečnostní doprovody v koloně vozidel či převozy finančně náročných předmětů. Vozový park volíme dle charakteristiky poptávky. Doprovody jsou ozbrojené a zajišťují bezpečný průjezd či cestu z bodu A do bodu B.

Vymáhání pohledávek

Společně s externími specialisty pro Vás zajistíme poradenství a případné vymožení pohledávky specialistou. Speciální team vyhodnotí možnosti vymožení Vaší pohledávky a navrhne postup a řešení.

Vystěhování neplatičů

Tuto v poslední době hojně využívanou službu uplatní jak realitní kanceláře, tak i majitelé domů či bytu, kteří v současnosti mají neplatiče ve své nemovitosti, a ten s nimi odmítá vyřešit otázku odstěhování. Naše skupina připraví plán a provede zásah v co nejkratším termínu a co nešetrněji v souvislosti s okolím nemovitosti.

Ostraha objektů

Realizaci nabízíme jak pro práci v uniformě jakožto strážní služba, tak i jako služba recepční, kdy máme k dispozici i zaměstnance s cizím jazykem pro reprezentaci společnosti objednatele. Proškolený a spolehlivý personál je samozřejmostí. Strážní i recepční službu stavíme klientovi na klíč včetně podpůrných prostředků

Psovodi

Disponujeme dostatečným počtem zkušených psovodů se služebními psy, kteří jsou v případě potřeby nastoupit na strážní službu či podpořit jakoukoliv jinou složku naší služby (film, event, fotbal…) pro zajištění bezpečnosti, majetku a klidného průběhu akce.

Ostraha prodejen

Strážní službu v retailu provádíme s vybranými vhodnými uchazeči pro tuto náročnou práci. Služby strážného či detektiva na prodejně v současné době využívá několik našich klientů. Stejně jako u jiných služeb, tak i u ostrahy prodejny nabízíme klientovi nejprve detailní analýzu bezpečnostních rizik a na základě jejich vyhodnocení nastavujeme pracovní režimy.

Speciální služby

Nenašli jste v naší nabídce služeb přesně tu, která by pomohla vyřešit Vaše potíže? Pro tento případ zde máme „team special“, který diskrétně pomůže najít řešení i Vám…. Tento team se specializuje mimo jiné na pátrání po pohřešovaných osobách, problematiku únosu/držení rukojmí a head hunters – vyhledávání delikventů.
Reference našeho týmu: Veřejné reference ke každé službě vydáváme na vyžádání klienta.

(C)Copyright 2021 - 4S team - security